PLA300F-15
CoselCosel
PLA300F-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLA300F-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.PLA300F-15.pdf2.PLA300F-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLA300F-15
Tau Wae PLA300F-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1284 pcs Pepa Raraunga 1.PLA300F-15.pdf2.PLA300F-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PL Ētahi Ingoa 1776-2560
PLA300F-15-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLA300F-12
PLA300F-12
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 300W
I roto i te taonga: 1215 pcs
Tikiake: PLA300F-12.pdf
RFQ
PLA300F-12-V
PLA300F-12-V
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 719 pcs
Tikiake: PLA300F-12-V.pdf
RFQ
PLA300F-15-C
PLA300F-15-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: PLA300F-15-C.pdf
PLA300F-15-G
PLA300F-15-G
I roto i te taonga: 699 pcs
Tikiake: PLA300F-15-G.pdf
PLA300F-12-U
PLA300F-12-U
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: PLA300F-12-U.pdf
PLA300F-12-G
PLA300F-12-G
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: PLA300F-12-G.pdf
PLA300F-15-U
PLA300F-15-U
I roto i te taonga: 717 pcs
Tikiake: PLA300F-15-U.pdf
PLA300F-24
PLA300F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 1269 pcs
Tikiake: PLA300F-24.pdf
PLA300F-12-C
PLA300F-12-C
I roto i te taonga: 770 pcs
Tikiake: PLA300F-12-C.pdf
PLA300F-15-V
PLA300F-15-V
I roto i te taonga: 769 pcs
Tikiake: PLA300F-15-V.pdf
PLA300F-24-C
PLA300F-24-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 705 pcs
Tikiake: PLA300F-24-C.pdf
PLA3
PLA3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CAP UP WIRE
Tikiake: PLA3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel