PLA300F-12
CoselCosel
PLA300F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLA300F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: PLA300F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLA300F-12
Tau Wae PLA300F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1215 pcs Pepa Raraunga PLA300F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PLA Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 1776-1551 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLA300F-12-U
PLA300F-12-U
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: PLA300F-12-U.pdf
RFQ
PLA1G823J14
PLA1G823J14
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 6184 pcs
Tikiake: PLA1G823J14.pdf
RFQ
PLA2S-A-C
PLA2S-A-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: ADH MOUNT/TIE COMBO 8.5"