PJA600F-5-F4
Hua Hua
Tau Wae: PJA600F-5-F4
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 600W
Ngā Rauemi: PJA600F-5-F4.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 575 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA600F-5-F4
Tau Wae PJA600F-5-F4 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 575 pcs Pepa Raraunga PJA600F-5-F4.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 500W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 100A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 100A