PJA600F-48-C
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA600F-48-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 600W
Ngā Rauemi: PJA600F-48-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 495 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA600F-48-C
Tau Wae PJA600F-48-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 495 pcs Pepa Raraunga PJA600F-48-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 600W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A