PCA600F-24-P2
CoselCosel
PCA600F-24-P2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA600F-24-P2
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 600W
Ngā Rauemi: PCA600F-24-P2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 181 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA600F-24-P2
Tau Wae PCA600F-24-P2 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 181 pcs Pepa Raraunga PCA600F-24-P2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Raupapa PCA Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1776-1942 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 27A Whakaaetanga CE, cURus, D-Mark
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCA600F-15-TP2
PCA600F-15-TP2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 1
I roto i te taonga: 230 pcs
Tikiake: PCA600F-15-TP2.pdf
RFQ
PCA600F-24
PCA600F-24
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 2