PCA600F-12-P2
CoselCosel
PCA600F-12-P2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA600F-12-P2
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 600W
Ngā Rauemi: PCA600F-12-P2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 179 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA600F-12-P2
Tau Wae PCA600F-12-P2 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179 pcs Pepa Raraunga PCA600F-12-P2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Raupapa PCA Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1776-1940 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 53A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 53A Whakaaetanga CE, cURus, D-Mark