PBA50F-24-J
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA50F-24-J
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.PBA50F-24-J.pdf2.PBA50F-24-J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA50F-24-J
Tau Wae PBA50F-24-J Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1452 pcs Pepa Raraunga 1.PBA50F-24-J.pdf2.PBA50F-24-J.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA50F-24-GTN
PBA50F-24-GTN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 906 pcs
Tikiake: PBA50F-24-GTN.pdf
RFQ
PBA50F-24-JVN
PBA50F-24-JVN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1119 pcs
Tikiake: PBA50F-24-JVN.pdf
RFQ
PBA50F-24-GR
PBA50F-24-GR
I roto i te taonga: 917 pcs
Tikiake: PBA50F-24-GR.pdf
PBA50F-24-G
PBA50F-24-G
I roto i te taonga: 1109 pcs
Tikiake: PBA50F-24-G.pdf
PBA50F-24-JR
PBA50F-24-JR
Tikiake: PBA50F-24-JR.pdf
PBA50F-24-GN1
PBA50F-24-GN1
I roto i te taonga: 944 pcs
Tikiake: PBA50F-24-GN1.pdf
PBA50F-24-JN
PBA50F-24-JN
Tikiake: PBA50F-24-JN.pdf
PBA50F-24-JRN
PBA50F-24-JRN
Tikiake: PBA50F-24-JRN.pdf
PBA50F-24-GN
PBA50F-24-GN
Tikiake: PBA50F-24-GN.pdf
PBA50F-24-EN1
PBA50F-24-EN1
Tikiake: PBA50F-24-EN1.pdf
PBA50F-24-JN1
PBA50F-24-JN1
I roto i te taonga: 905 pcs
Tikiake: PBA50F-24-JN1.pdf
PBA50F-24-JV
PBA50F-24-JV
Tikiake: PBA50F-24-JV.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel