PBA50F-24-G
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA50F-24-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.PBA50F-24-G.pdf2.PBA50F-24-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA50F-24-G
Tau Wae PBA50F-24-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1109 pcs Pepa Raraunga 1.PBA50F-24-G.pdf2.PBA50F-24-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA50F-24-CT
PBA50F-24-CT
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1070 pcs
Tikiake: PBA50F-24-CT.pdf
RFQ
PBA50F-24-GN
PBA50F-24-GN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1111 pcs
Tikiake: PBA50F-24-GN.pdf
RFQ
PBA50F-24-EN1
PBA50F-24-EN1
Tikiake: PBA50F-24-EN1.pdf
PBA50F-24-GR
PBA50F-24-GR
I roto i te taonga: 917 pcs
Tikiake: PBA50F-24-GR.pdf
PBA50F-24-GTN
PBA50F-24-GTN
I roto i te taonga: 906 pcs
Tikiake: PBA50F-24-GTN.pdf
PBA50F-24-GN1
PBA50F-24-GN1