PBA150F-15-RN
CoselCosel
PBA150F-15-RN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-15-RN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PBA150F-15-RN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 700 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-15-RN
Tau Wae PBA150F-15-RN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 700 pcs Pepa Raraunga PBA150F-15-RN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-15-RVN
PBA150F-15-RVN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 570 pcs
Tikiake: PBA150F-15-RVN.pdf
RFQ
PBA150F-15-M
PBA150F-15-M
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 551 pcs
Tikiake: PBA150F-15-M.pdf
RFQ
PBA150F-15-RN1
PBA150F-15-RN1
I roto i te taonga: 494 pcs
Tikiake: PBA150F-15-RN1.pdf
PBA150F-15-JR
PBA150F-15-JR
I roto i te taonga: 579 pcs
Tikiake: PBA150F-15-JR.pdf
PBA150F-15-JVN
PBA150F-15-JVN
I roto i te taonga: 554 pcs
Tikiake: PBA150F-15-JVN.pdf
PBA150F-15-R
PBA150F-15-R