PBA150F-15-N
CoselCosel
PBA150F-15-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA150F-15-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: PBA150F-15-N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 709 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA150F-15-N
Tau Wae PBA150F-15-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 709 pcs Pepa Raraunga PBA150F-15-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PBA Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-1460 Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA150F-15-JR
PBA150F-15-JR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 579 pcs
Tikiake: PBA150F-15-JR.pdf
RFQ
PBA150F-15-N1
PBA150F-15-N1
Kaihanga: Cosel