PBA100F-24-CEN
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-24-CEN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: PBA100F-24-CEN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 695 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-24-CEN
Tau Wae PBA100F-24-CEN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 695 pcs Pepa Raraunga PBA100F-24-CEN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-24-CN1
PBA100F-24-CN1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 667 pcs
Tikiake: PBA100F-24-CN1.pdf
RFQ
PBA100F-24-C
PBA100F-24-C
Kaihanga: Cosel