PBA100F-15-VN
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-15-VN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: PBA100F-15-VN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 853 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-15-VN
Tau Wae PBA100F-15-VN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 853 pcs Pepa Raraunga PBA100F-15-VN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7A