PBA100F-12-CM
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-12-CM
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA100F-12-CM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 619 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-12-CM
Tau Wae PBA100F-12-CM Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 619 pcs Pepa Raraunga PBA100F-12-CM.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA100F-12-E
PBA100F-12-E
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 807 pcs
Tikiake: PBA100F-12-E.pdf
RFQ
PBA100F-12-CTN
PBA100F-12-CTN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 712 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CTN.pdf
RFQ
PBA100F-12-C
PBA100F-12-C
I roto i te taonga: 650 pcs
Tikiake: PBA100F-12-C.pdf
PBA1000F-7R5-G
PBA1000F-7R5-G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 7.5V
I roto i te taonga: 107 pcs
Tikiake: PBA1000F-7R5-G.pdf
PBA100F-12-CN1
PBA100F-12-CN1
I roto i te taonga: 743 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CN1.pdf
PBA100F-12
PBA100F-12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 100W