PBA100F-12-C
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA100F-12-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: PBA100F-12-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 650 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA100F-12-C
Tau Wae PBA100F-12-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 650 pcs Pepa Raraunga PBA100F-12-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA1000F-7R5-F3
PBA1000F-7R5-F3
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 7.5V
I roto i te taonga: 101 pcs
Tikiake: PBA1000F-7R5-F3.pdf
RFQ
PBA100F-12-CJN
PBA100F-12-CJN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 698 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CJN.pdf
RFQ
PBA100F-12-CT
PBA100F-12-CT
I roto i te taonga: 803 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CT.pdf
PBA1000F-7R5-U
PBA1000F-7R5-U
I roto i te taonga: 103 pcs
Tikiake: PBA1000F-7R5-U.pdf
PBA1000F-7R5-F1
PBA1000F-7R5-F1
I roto i te taonga: 76 pcs
Tikiake: PBA1000F-7R5-F1.pdf
PBA100F-12-CN
PBA100F-12-CN
I roto i te taonga: 737 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CN.pdf
PBA100F-12-CM
PBA100F-12-CM
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CM.pdf
PBA1000F-7R5-G
PBA1000F-7R5-G
I roto i te taonga: 107 pcs
Tikiake: PBA1000F-7R5-G.pdf
PBA100F-12-CRN
PBA100F-12-CRN
I roto i te taonga: 713 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CRN.pdf
PBA100F-12-CN1
PBA100F-12-CN1
I roto i te taonga: 743 pcs
Tikiake: PBA100F-12-CN1.pdf
PBA100F-12
PBA100F-12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 926 pcs
Tikiake: PBA100F-12.pdf
PBA1000F-7R5-F4
PBA1000F-7R5-F4
I roto i te taonga: 105 pcs
Tikiake: PBA1000F-7R5-F4.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel