MGFS1R52415
CoselCosel
MGFS1R52415 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGFS1R52415
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1.5W
Ngā Rauemi: MGFS1R52415.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGFS1R52415
Tau Wae MGFS1R52415 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9973 pcs Pepa Raraunga MGFS1R52415.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm) Raupapa MGFS
Mana (Watts) 1.5W Paa / Case 4-SIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1959 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Nga tono ITE (Commercial)