MGFS1R52405
CoselCosel
MGFS1R52405 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGFS1R52405
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Ngā Rauemi: MGFS1R52405.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGFS1R52405
Tau Wae MGFS1R52405 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 1.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9817 pcs Pepa Raraunga MGFS1R52405.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm) Raupapa MGFS
Mana (Watts) 1.5W Paa / Case 4-SIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1957 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 300mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Nga tono ITE (Commercial)