LFP240F-48-Y
CoselCosel
LFP240F-48-Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFP240F-48-Y
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 240W
Ngā Rauemi: 1.LFP240F-48-Y.pdf2.LFP240F-48-Y.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 680 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 680 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFP240F-48-Y
Tau Wae LFP240F-48-Y Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 680 pcs Pepa Raraunga 1.LFP240F-48-Y.pdf2.LFP240F-48-Y.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LFP Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 1776-1336 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV