LFP240F-48-RY
CoselCosel
LFP240F-48-RY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFP240F-48-RY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.LFP240F-48-RY.pdf2.LFP240F-48-RY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 602 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFP240F-48-RY
Tau Wae LFP240F-48-RY Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 602 pcs Pepa Raraunga 1.LFP240F-48-RY.pdf2.LFP240F-48-RY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A