LFA75F-12
CoselCosel
LFA75F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA75F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 75W
Ngā Rauemi: 1.LFA75F-12.pdf2.LFA75F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA75F-12
Tau Wae LFA75F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1762 pcs Pepa Raraunga 1.LFA75F-12.pdf2.LFA75F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LFA Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 1776-1325 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA50F-5-SN
LFA50F-5-SN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1895 pcs
Tikiake: LFA50F-5-SN.pdf
RFQ
LFA50F-5-SJ1Y
LFA50F-5-SJ1Y
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1381 pcs
Tikiake: LFA50F-5-SJ1Y.pdf
RFQ
LFA75F-12-CJ1Y
LFA75F-12-CJ1Y
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
Tikiake: LFA75F-12-CJ1Y.pdf
LFA50F-5-SNJ1
LFA50F-5-SNJ1
Tikiake: LFA50F-5-SNJ1.pdf
LFA75F-12-GJ1
LFA75F-12-GJ1
Tikiake: LFA75F-12-GJ1.pdf
LFA50F-5-Y
LFA50F-5-Y
Tikiake: LFA50F-5-Y.pdf
LFA75F-12-C
LFA75F-12-C
Tikiake: LFA75F-12-C.pdf
LFA50F-5-SNJ1Y
LFA50F-5-SNJ1Y
Tikiake: LFA50F-5-SNJ1Y.pdf
LFA75F-12-G
LFA75F-12-G
Tikiake: LFA75F-12-G.pdf
LFA75F-12-CJ1
LFA75F-12-CJ1
Tikiake: LFA75F-12-CJ1.pdf
LFA75F-12-J1
LFA75F-12-J1
Tikiake: LFA75F-12-J1.pdf
LFA50F-5-SNY
LFA50F-5-SNY
Tikiake: LFA50F-5-SNY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel