LFA50F-5-SN
CoselCosel
LFA50F-5-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA50F-5-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: 1.LFA50F-5-SN.pdf2.LFA50F-5-SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA50F-5-SN
Tau Wae LFA50F-5-SN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1895 pcs Pepa Raraunga 1.LFA50F-5-SN.pdf2.LFA50F-5-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2434
LFA50F-5-SN-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA50F-5-SNJ1
LFA50F-5-SNJ1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1632 pcs
Tikiake: LFA50F-5-SNJ1.pdf
RFQ
LFA50F-5-Y
LFA50F-5-Y
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 2215 pcs
Tikiake: LFA50F-5-Y.pdf
RFQ
LFA50F-5-SNJ1Y
LFA50F-5-SNJ1Y