LFA240F-36-ST
Hua Hua
Tau Wae: LFA240F-36-ST
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: 1.LFA240F-36-ST.pdf2.LFA240F-36-ST.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 691 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA240F-36-ST
Tau Wae LFA240F-36-ST Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 691 pcs Pepa Raraunga 1.LFA240F-36-ST.pdf2.LFA240F-36-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.7A