LFA240F-36-SNTY
Hua Hua
Tau Wae: LFA240F-36-SNTY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: 1.LFA240F-36-SNTY.pdf2.LFA240F-36-SNTY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 562 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA240F-36-SNTY
Tau Wae LFA240F-36-SNTY Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 562 pcs Pepa Raraunga 1.LFA240F-36-SNTY.pdf2.LFA240F-36-SNTY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.7A