LFA150F-12-SCR2
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-12-SCR2
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-12-SCR2.pdf2.LFA150F-12-SCR2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-12-SCR2
Tau Wae LFA150F-12-SCR2 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-12-SCR2.pdf2.LFA150F-12-SCR2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A