LFA150F-12-SCR
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-12-SCR
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-12-SCR.pdf2.LFA150F-12-SCR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 774 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-12-SCR
Tau Wae LFA150F-12-SCR Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 774 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-12-SCR.pdf2.LFA150F-12-SCR.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA150F-12-SGR2
LFA150F-12-SGR2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1021 pcs
Tikiake: LFA150F-12-SGR2.pdf
RFQ
LFA150F-12-RY
LFA150F-12-RY
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1152 pcs
Tikiake: LFA150F-12-RY.pdf
RFQ
LFA150F-12-SCR2
LFA150F-12-SCR2
Tikiake: LFA150F-12-SCR2.pdf
LFA150F-12-R2Y
LFA150F-12-R2Y
I roto i te taonga: 924 pcs
Tikiake: LFA150F-12-R2Y.pdf
LFA150F-12-SGR
LFA150F-12-SGR
Tikiake: LFA150F-12-SGR.pdf
LFA150F-12-SC
LFA150F-12-SC
Tikiake: LFA150F-12-SC.pdf
LFA150F-12-SGJ1
LFA150F-12-SGJ1
Tikiake: LFA150F-12-SGJ1.pdf
LFA150F-12-S
LFA150F-12-S