LFA100F-24-SCY
CoselCosel
LFA100F-24-SCY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA100F-24-SCY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA100F-24-SCY.pdf2.LFA100F-24-SCY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 993 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA100F-24-SCY
Tau Wae LFA100F-24-SCY Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 993 pcs Pepa Raraunga 1.LFA100F-24-SCY.pdf2.LFA100F-24-SCY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA100F-24-SJ1
LFA100F-24-SJ1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1101 pcs
Tikiake: LFA100F-24-SJ1.pdf
RFQ
LFA100F-24-SGR
LFA100F-24-SGR
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1023 pcs
Tikiake: LFA100F-24-SGR.pdf
RFQ
LFA100F-24-S
LFA100F-24-S
Tikiake: LFA100F-24-S.pdf
LFA100F-24-SGR2
LFA100F-24-SGR2
Tikiake: LFA100F-24-SGR2.pdf
LFA100F-24-SGJ1
LFA100F-24-SGJ1
Tikiake: LFA100F-24-SGJ1.pdf
LFA100F-24-SC
LFA100F-24-SC