LFA100F-24-SC
CoselCosel
LFA100F-24-SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA100F-24-SC
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA100F-24-SC.pdf2.LFA100F-24-SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA100F-24-SC
Tau Wae LFA100F-24-SC Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1103 pcs Pepa Raraunga 1.LFA100F-24-SC.pdf2.LFA100F-24-SC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA100F-24-R2Y
LFA100F-24-R2Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1297 pcs
Tikiake: LFA100F-24-R2Y.pdf
RFQ
LFA100F-24-S
LFA100F-24-S
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1043 pcs
Tikiake: LFA100F-24-S.pdf
RFQ
LFA100F-24-SCJ1
LFA100F-24-SCJ1
Tikiake: LFA100F-24-SCJ1.pdf
LFA100F-24-SG
LFA100F-24-SG
Tikiake: LFA100F-24-SG.pdf
LFA100F-24-SCR2
LFA100F-24-SCR2
Tikiake: LFA100F-24-SCR2.pdf
LFA100F-24-SCR
LFA100F-24-SCR
Tikiake: LFA100F-24-SCR.pdf
LFA100F-24-SCG
LFA100F-24-SCG