LEA150F-15-SY
Hua Hua
Tau Wae: LEA150F-15-SY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA150F-15-SY.pdf2.LEA150F-15-SY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 664 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA150F-15-SY
Tau Wae LEA150F-15-SY Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 664 pcs Pepa Raraunga 1.LEA150F-15-SY.pdf2.LEA150F-15-SY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A