LEA150F-15-SN
Hua Hua
Tau Wae: LEA150F-15-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA150F-15-SN.pdf2.LEA150F-15-SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 601 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA150F-15-SN
Tau Wae LEA150F-15-SN Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 601 pcs Pepa Raraunga 1.LEA150F-15-SN.pdf2.LEA150F-15-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-3135
LEA150F-15-SN-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA150F-15-GR
LEA150F-15-GR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 529 pcs
Tikiake: LEA150F-15-GR.pdf
RFQ
LEA150F-15-SNC
LEA150F-15-SNC
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 606 pcs
Tikiake: LEA150F-15-SNC.pdf
RFQ
LEA150F-15-R
LEA150F-15-R
I roto i te taonga: 642 pcs
Tikiake: LEA150F-15-R.pdf
LEA150F-15-SY
LEA150F-15-SY
I roto i te taonga: 664 pcs
Tikiake: LEA150F-15-SY.pdf
LEA150F-15-SNGY
LEA150F-15-SNGY
I roto i te taonga: 496 pcs
Tikiake: LEA150F-15-SNGY.pdf
LEA150F-15-RY
LEA150F-15-RY
I roto i te taonga: 612 pcs
Tikiake: LEA150F-15-RY.pdf
LEA150F-15-Y
LEA150F-15-Y
I roto i te taonga: 696 pcs
Tikiake: LEA150F-15-Y.pdf
LEA150F-15-S
LEA150F-15-S
I roto i te taonga: 539 pcs
Tikiake: LEA150F-15-S.pdf
LEA150F-15-YJ2
LEA150F-15-YJ2
I roto i te taonga: 593 pcs
Tikiake: LEA150F-15-YJ2.pdf
LEA150F-15-C
LEA150F-15-C
I roto i te taonga: 514 pcs
Tikiake: LEA150F-15-C.pdf
LEA150F-15
LEA150F-15
I roto i te taonga: 768 pcs
Tikiake: LEA150F-15.pdf
LEA150F-15-SNY
LEA150F-15-SNY
I roto i te taonga: 559 pcs
Tikiake: LEA150F-15-SNY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel