GHA500F-48
CoselCosel
GHA500F-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHA500F-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES AC/
Ngā Rauemi: GHA500F-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 376 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHA500F-48
Tau Wae GHA500F-48 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 376 pcs Pepa Raraunga GHA500F-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Raupapa GHA Mana (Watts) 150W (500W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1776-1235 Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.2A Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GHA500F-24-SNF
GHA500F-24-SNF
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES 504
I roto i te taonga: 314 pcs
Tikiake: GHA500F-24-SNF.pdf
RFQ
GHA500F-48-R3
GHA500F-48-R3
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 379 pcs
Tikiake: GHA500F-48-R3.pdf
RFQ
GHA500F-15-T3
GHA500F-15-T3
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 294 pcs
Tikiake: GHA500F-15-T3.pdf
GHA500F-48-T3
GHA500F-48-T3
I roto i te taonga: 357 pcs
Tikiake: GHA500F-48-T3.pdf
GHA500F-48-J1
GHA500F-48-J1
I roto i te taonga: 305 pcs
Tikiake: GHA500F-48-J1.pdf
GHA500F-24
GHA500F-24
Whakaahuatanga: 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES AC/
I roto i te taonga: 358 pcs
Tikiake: GHA500F-24.pdf
GHA500F-24-J1
GHA500F-24-J1
I roto i te taonga: 289 pcs
Tikiake: GHA500F-24-J1.pdf
GHA500F-48-SNF
GHA500F-48-SNF
I roto i te taonga: 275 pcs
Tikiake: GHA500F-48-SNF.pdf
GHA500F-24-P
GHA500F-24-P
I roto i te taonga: 354 pcs
Tikiake: GHA500F-24-P.pdf
GHA500F-24-T3
GHA500F-24-T3
I roto i te taonga: 357 pcs
Tikiake: GHA500F-24-T3.pdf
GHA500F-48-P
GHA500F-48-P
I roto i te taonga: 323 pcs
Tikiake: GHA500F-48-P.pdf
GHA500F-24-R3
GHA500F-24-R3
I roto i te taonga: 372 pcs
Tikiake: GHA500F-24-R3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel