GHA500F-24
CoselCosel
GHA500F-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHA500F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES AC/
Ngā Rauemi: GHA500F-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 358 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHA500F-24
Tau Wae GHA500F-24 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 358 pcs Pepa Raraunga GHA500F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Raupapa GHA Mana (Watts) 150W (500W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1776-1233 Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO