GHA300F-24
CoselCosel
GHA300F-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHA300F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua 3X5SWITCHING POWER SUPPLIES AC/D
Ngā Rauemi: GHA300F-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 717 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHA300F-24
Tau Wae GHA300F-24 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 717 pcs Pepa Raraunga GHA300F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Raupapa GHA Mana (Watts) 100W (300W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1776-1228 Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.2A Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO