GHA500F-12
CoselCosel
GHA500F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHA500F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua 3X5 SWITCHING POWER SUPPLIES AC/
Ngā Rauemi: GHA500F-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 356 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHA500F-12
Tau Wae GHA500F-12 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 356 pcs Pepa Raraunga GHA500F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Raupapa GHA Mana (Watts) 150W (500W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1776-1230 Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO