FTB-100-663
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTB-100-663
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Ngā Rauemi: FTB-100-663.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 98 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 98 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTB-100-663
Tau Wae FTB-100-663 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98 pcs Pepa Raraunga FTB-100-663.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FTB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 100A
Whirihoranga Two Stage Whakaaetanga cURus, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FTB-100-324
FTB-100-324
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
I roto i te taonga: 107 pcs
Tikiake: FTB-100-324.pdf
RFQ
FTB-100-663-HS
FTB-100-663-HS
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: FTB-100-663-HS.pdf
RFQ
FTB-100-663-S
FTB-100-663-S