FTB-100-324
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTB-100-324
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Ngā Rauemi: FTB-100-324.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 107 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTB-100-324
Tau Wae FTB-100-324 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107 pcs Pepa Raraunga FTB-100-324.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FTB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 100A