DHS50A12-T
Hua Hua
Tau Wae: DHS50A12-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: DHS50A12-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 784 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS50A12-T
Tau Wae DHS50A12-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 784 pcs Pepa Raraunga DHS50A12-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 60V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) Raupapa DHS
Mana (Watts) 50W Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 60V - 160V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A