DHS50A05-T
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS50A05-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: DHS50A05-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 850 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS50A05-T
Tau Wae DHS50A05-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 850 pcs Pepa Raraunga DHS50A05-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Input (Min) 60V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) Raupapa DHS
Mana (Watts) 50W Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 60V - 160V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A