DHS250B48-T
CoselCosel
DHS250B48-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS250B48-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: DHS250B48-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 555 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS250B48-T
Tau Wae DHS250B48-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 555 pcs Pepa Raraunga DHS250B48-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Raupapa DHS
Mana (Watts) 250W Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 200V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.2A