DHS250B28-T
CoselCosel
DHS250B28-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS250B28-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V
Ngā Rauemi: DHS250B28-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 543 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS250B28-T
Tau Wae DHS250B28-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 543 pcs Pepa Raraunga DHS250B28-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Raupapa DHS
Mana (Watts) 252W Paa / Case 8-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 9A 200V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 9A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DHS4E4A282MLXB
DHS4E4A282MLXB
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP CER 2800PF 10KV N4700 DISK
I roto i te taonga: 3210 pcs
Tikiake: DHS4E4A282MLXB.pdf
RFQ
DHS250B28
DHS250B28
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V