CQS48033-45
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CQS48033-45
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: CQS48033-45.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 926 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CQS48033-45
Tau Wae CQS48033-45 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 926 pcs Pepa Raraunga CQS48033-45.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Raupapa CQS
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1190 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 45A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CQS48033-45-R
CQS48033-45-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 751 pcs
Tikiake: CQS48033-45-R.pdf
RFQ
CQS48033-45-V
CQS48033-45-V
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 718 pcs
Tikiake: CQS48033-45-V.pdf
RFQ
CQS48025-45-N
CQS48025-45-N
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V
I roto i te taonga: 731 pcs
Tikiake: CQS48025-45-N.pdf
CQS48025-45
CQS48025-45
I roto i te taonga: 676 pcs
Tikiake: CQS48025-45.pdf
CQS48033-45-RV
CQS48033-45-RV