CQS48025-45
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CQS48025-45
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V
Ngā Rauemi: CQS48025-45.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 676 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CQS48025-45
Tau Wae CQS48025-45 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 676 pcs Pepa Raraunga CQS48025-45.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Raupapa CQS
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1189 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 45A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 45A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CQS48025-45-N
CQS48025-45-N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V
I roto i te taonga: 731 pcs
Tikiake: CQS48025-45-N.pdf
RFQ
CQS48018-50-R
CQS48018-50-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V
I roto i te taonga: 624 pcs
Tikiake: CQS48018-50-R.pdf
RFQ
CQS48033-45-N
CQS48033-45-N
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: CQS48033-45-N.pdf
CQS48025-45-V
CQS48025-45-V
I roto i te taonga: 786 pcs
Tikiake: CQS48025-45-V.pdf
CQS48025-45-R
CQS48025-45-R