CDS6002412H
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDS6002412H
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12.5V
Ngā Rauemi: CDS6002412H.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 233 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS6002412H
Tau Wae CDS6002412H Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233 pcs Pepa Raraunga CDS6002412H.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12.5V
Putanga - Whakamotu 500V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Raupapa CDS
Mana (Watts) 600W Paa / Case 23-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12.5V 48A - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 48A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDS6002428H-M
CDS6002428H-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V
I roto i te taonga: 262 pcs
Tikiake: CDS6002428H-M.pdf
RFQ
CDS6002412-M
CDS6002412-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12.5V
I roto i te taonga: 261 pcs
Tikiake: CDS6002412-M.pdf
RFQ
CDS60
CDS60
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC
I roto i te taonga: 4148 pcs
Tikiake: CDS60.pdf
CDS6004812
CDS6004812
I roto i te taonga: 302 pcs
Tikiake: CDS6004812.pdf
CDS6
CDS6
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 1/4" DRIVE,11/32" SOCKET,6PT
I roto i te taonga: 54767 pcs
Tikiake:
CDS600
CDS600
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 600A 600VAC
I roto i te taonga: 336 pcs
Tikiake: CDS600.pdf
CDS6002428H
CDS6002428H
I roto i te taonga: 245 pcs
Tikiake: CDS6002428H.pdf
CDS5N
CDS5N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOCKET,1/4" DRIVE,5/16",6PT
Tikiake:
CDS6002412H-M
CDS6002412H-M
I roto i te taonga: 290 pcs
Tikiake: CDS6002412H-M.pdf
I roto i te taonga: 298 pcs
Tikiake: CDS6002412.pdf