CDS6002412-M
Hua Hua
Tau Wae: CDS6002412-M
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12.5V
Ngā Rauemi: CDS6002412-M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 261 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 261 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDS6002412-M
Tau Wae CDS6002412-M Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 261 pcs Pepa Raraunga CDS6002412-M.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12.5V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Raupapa CDS Mana (Watts) 600W
Paa / Case 23-DIP Module Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12.5V 48A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 48A
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
CDS6002412H-M
CDS6002412H-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12.5V
I roto i te taonga: 290 pcs
Tikiake: CDS6002412H-M.pdf
RFQ
CDS6002412
CDS6002412
Kaihanga: Cosel