ADA600F-30-GR
CoselCosel
ADA600F-30-GR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA600F-30-GR
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 360W
Ngā Rauemi: ADA600F-30-GR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 305 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA600F-30-GR
Tau Wae ADA600F-30-GR Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 360W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305 pcs Pepa Raraunga ADA600F-30-GR.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 360W (600W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 12A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12A