ADA600F-30-E
CoselCosel
ADA600F-30-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA600F-30-E
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 360W
Ngā Rauemi: ADA600F-30-E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 303 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA600F-30-E
Tau Wae ADA600F-30-E Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 360W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 303 pcs Pepa Raraunga ADA600F-30-E.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 360W (600W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 12A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA600F-24-W
ADA600F-24-W
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 360W
I roto i te taonga: 250 pcs
Tikiake: ADA600F-24-W.pdf
RFQ
ADA600F-30
ADA600F-30
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 30V 360W
I roto i te taonga: 293 pcs
Tikiake: ADA600F-30.pdf
RFQ
ADA600F-30-G
ADA600F-30-G
I roto i te taonga: 286 pcs
Tikiake: ADA600F-30-G.pdf
ADA600F-30-ER
ADA600F-30-ER