ADA1000F-48-F
CoselCosel
ADA1000F-48-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA1000F-48-F
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 552W
Ngā Rauemi: ADA1000F-48-F.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 127 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA1000F-48-F
Tau Wae ADA1000F-48-F Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 552W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127 pcs Pepa Raraunga ADA1000F-48-F.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 552W (1008W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 11.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 11.5A