ADA1000F-48-C
CoselCosel
ADA1000F-48-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA1000F-48-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 552W
Ngā Rauemi: ADA1000F-48-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 136 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 136 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA1000F-48-C
Tau Wae ADA1000F-48-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 552W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136 pcs Pepa Raraunga ADA1000F-48-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 552W (1008W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 48V 11.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 11.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA1000F-48-CT
ADA1000F-48-CT
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 552W
I roto i te taonga: 145 pcs
Tikiake: ADA1000F-48-CT.pdf
RFQ
ADA1000F-36-W
ADA1000F-36-W
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 594W
I roto i te taonga: 153 pcs
Tikiake: ADA1000F-36-W.pdf
RFQ
ADA1000F-48-E
ADA1000F-48-E
I roto i te taonga: 135 pcs
Tikiake: ADA1000F-48-E.pdf
ADA1000F-48-CN1
ADA1000F-48-CN1
I roto i te taonga: 130 pcs
Tikiake: ADA1000F-48-CN1.pdf
ADA1000F-48-F
ADA1000F-48-F
I roto i te taonga: 127 pcs
Tikiake: ADA1000F-48-F.pdf
ADA1000F-36-TU
ADA1000F-36-TU
I roto i te taonga: 151 pcs
Tikiake: ADA1000F-36-TU.pdf
ADA1000F-48-CW
ADA1000F-48-CW
I roto i te taonga: 123 pcs
Tikiake: ADA1000F-48-CW.pdf
ADA1000F-36-T
ADA1000F-36-T
I roto i te taonga: 147 pcs
Tikiake: ADA1000F-36-T.pdf
ADA1000F-48
ADA1000F-48