ADA1000F-30-CT
CoselCosel
ADA1000F-30-CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA1000F-30-CT
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 600W
Ngā Rauemi: ADA1000F-30-CT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 128 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA1000F-30-CT
Tau Wae ADA1000F-30-CT Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128 pcs Pepa Raraunga ADA1000F-30-CT.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 600W (1005W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 30V 20A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA1000F-30-G
ADA1000F-30-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 30V 600W
I roto i te taonga: 130 pcs
Tikiake: ADA1000F-30-G.pdf
RFQ
ADA1000F-30-E
ADA1000F-30-E
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 138 pcs
Tikiake: ADA1000F-30-E.pdf
RFQ
ADA1000F-30
ADA1000F-30