ADA1000F-30-C
CoselCosel
ADA1000F-30-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA1000F-30-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 600W
Ngā Rauemi: ADA1000F-30-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 118 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA1000F-30-C
Tau Wae ADA1000F-30-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118 pcs Pepa Raraunga ADA1000F-30-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 600W (1005W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 30V 20A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA1000F-30-F
ADA1000F-30-F
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 30V 600W
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: ADA1000F-30-F.pdf
RFQ
ADA1000F-24-RW
ADA1000F-24-RW
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 600W
I roto i te taonga: 151 pcs
Tikiake: ADA1000F-24-RW.pdf
RFQ
ADA1000F-30-CN1
ADA1000F-30-CN1
I roto i te taonga: 145 pcs
Tikiake: ADA1000F-30-CN1.pdf
ADA1000F-30-CW
ADA1000F-30-CW
I roto i te taonga: 143 pcs
Tikiake: ADA1000F-30-CW.pdf
ADA1000F-30-CR
ADA1000F-30-CR
I roto i te taonga: 135 pcs
Tikiake: ADA1000F-30-CR.pdf
ADA1000F-30
ADA1000F-30
I roto i te taonga: 134 pcs
Tikiake: ADA1000F-30.pdf
ADA1000F-24-U
ADA1000F-24-U
I roto i te taonga: 156 pcs
Tikiake: ADA1000F-24-U.pdf
ADA1000F-24-TU
ADA1000F-24-TU
I roto i te taonga: 143 pcs
Tikiake: ADA1000F-24-TU.pdf
ADA1000F-30-CT
ADA1000F-30-CT