SS3R3M063ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS3R3M063ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS3R3M063ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: SS3R3M063ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS3R3M063ST
Tau Wae SS3R3M063ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5811 pcs Pepa Raraunga SS3R3M063ST.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.9mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 32.17 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 32.17 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS3P6HM3/85A
SS3P6HM3/85A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO220AA
I roto i te taonga: 761993 pcs
Tikiake: SS3P6HM3/85A.pdf
RFQ
SS3P6LHM3_A/I
SS3P6LHM3_A/I
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 3A TO277A