SS3R3M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS3R3M050ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS3R3M050ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: SS3R3M050ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS3R3M050ST
Tau Wae SS3R3M050ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4561 pcs Pepa Raraunga SS3R3M050ST.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa SS Ripple Current @ Low Frequency 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.6mA @ 1kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40.21 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 40.21 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS3P6L-E3/86A
SS3P6L-E3/86A
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 3A TO277A
I roto i te taonga: 5488 pcs
Tikiake:
RFQ
SS3P6L-E3/87A
SS3P6L-E3/87A
I roto i te taonga: 4769 pcs
Tikiake:
RFQ
SS3P6LHM3_A/I
SS3P6LHM3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay